Najnowsze: Rozrywka

Grudniowe nowości w Netflixie - część 2.

Dobra wiadomość dla fanów Netflixa. W grudniu pojawi się kilka porządnych filmowych premier i nowych, zaskakujących seriali. Wszystko dla użytkowników abonamentu już w następnym miesiącu!

Dobra wiadomość dla fanów Netflixa. W grudniu pojawi się kilka porządnych filmowych premier i nowych, zaskakujących seriali. Wszystko dla użytkowników abonamentu już w następnym miesiącu!

Czytaj
Grudniowe nowości w Netflixie - część 1

Dobra wiadomość dla fanów Netflixa. W grudniu pojawi się kilka porządnych filmowych premier i nowych, zaskakujących seriali. Wszystko dla użytkowników abonamentu już w następnym miesiącu!

Netflix to internetowa wypożyczalnia, prywatna telewizja pozbawiona reklam, która za miesięczny abonament zapewnia dostęp do wielu produkcji filmowych i seriali. Jakie nowości pojawią się w grudniu?

Czytaj
Kampania #saveyourinternet

YouTube prowadzi kampanię #saveyourinternet. Ma ona ścisły związek z artykułem 13, zwanym przez niektórych Acta 2.

Na stronie główniej YouTube pojawia się okienko z odpowiednim hasztagiem. Jeśli w nie klikniesz, zostaniesz przeniesiony do strony, gdzie obejrzysz specjalny filmik przygotowany przez YouTube.

Czytaj
Słyszałeś już o inteligentnym hotelu?

Nie da się ukryć, że coraz więcej aspektów z naszego życia podlega automatyzacji. Żyjemy dzięki temu wygodniej i szybciej. Jest to przydane zwłaszcza w czasie wakacji: szukamy odpoczynku i czasu na przyjemności, a nie obowiązków.

Czym się wyróżnia inteligentny hotel? Przede wszystkim zobaczysz tam zamki online oraz system sygnalizacji włamania oraz napadu. Do tego dochodzi jeszcze sygnalizacja przywoławcza służąca osobom niepełnosprawnym. Jakie korzyści czekają jeszcze klientów takiego hotelu?

Czytaj
Listopadowe nowości w Netflixie.

Netflix to internetowa wypożyczalnia, prywatna telewizja pozbawiona reklam, która za miesięczny abonament zapewnia dostęp do wielu produkcji filmowych i seriali. Jakie nowości pojawią się w listopadzie?

Dobra wiadomość dla fanów Netflixa. W listopadzie pojawi się kilka porządnych filmowych premier i nowych, zaskakujących seriali. Wszystko dla użytkowników abonamentu już w następnym miesiącu!

Czytaj
Czy Netflix zwiększy ceny swoich pakietów?

Podwyżka cen i przycięcie liczby urządzeń, na których można oglądać jednocześnie – co w tym roku planuje zarząd Netflixa?

Według redakcji 9toMac5, Netflix planuje wprowadzenie najnowszego pakietu, Ultra, który ma zastąpić obecny Premium. Co to oznacza dla planu abonamentowego?

Czytaj
Ea przedstawia najnowszy dodatek do The sims 4.

Ciekawi cię smak sławy? Już niedługo poznasz go doskonale, bo oto okazja, by twój sim stał się gwiazdą.

Miliony fanów… Wypasiona rezydencja, status gwiazdy. Możesz poznać to wszystko z nadchodzącym dodatkiem The Sims 4 Zostań Gwiazdą. Wersja na PC i MAC dostępna jest od 16 listopada 2018 roku.

Czytaj
Czy musisz wyłączać telefonu podczas lotu?

Wiele osób przywykło do tego, że wsiadając do samolotu trzeba wyłączyć swój telefon i odciąć się na kilka godzin od kontaktu z tymi, którzy pozostali na ziemi.

Czy aktywne telefony naprawdę wytwarzają niebezpieczeństwo podczas lotu?

Czytaj
Minecraft – rozwój, technologia i konkurs.

Minecraft wyszedł poza ramy zwykłej gry. W sklepach można zobaczyć książki inspirowane tą grą. Ludzie robią torty, urządzają pokoje, kręcą tematyczne filmiki. Teraz, wykorzystując popularność gry, Microsoft organizuje konkurs dla najmłodszych.

Konkurs organizowany przez Microsofr jest doskonałym przypomnieniem o tym, że wiele spośród obecnych uczniów podstawówek prawdopodobnie będzie pracować w zawodach, które jeszcze nie istnieją. Wszystkie zawody związane z nowymi technologiami, big datą i sztuczną inteligencją tylko czekają na pracowników. Dlatego też rozwijanie cyfrowych kompetencji jest szczególnie istotne dla młodych umysłów. Minecraft, jako jedna z najpopularniejszych gier na świecie, rozwija zdolności programowania, logicznego myślenia. Zaś Surface Go ma pomóc w nauce i rozwoju cyfrowych kompetencji, których wagę podkreślają obecni eksperci.

Czytaj
CDA.pl dostępne dla użytkowników Iphoene’ów i iPadów!

Dobra wiadomość dla użytkowników produktów Apple’a. Aplikacja CDA od sierpnia jest już dostępna i można ją pobrać za darmo ze sklepu App Store.

Dla miłośników filmów, którzy korzystali z produktów Apple mógł to być duży cios. Dotychczas aplikacja CDA nie była dla nich dostępna. Jednak już teraz każdy może z niej korzystać w dowolnym miejscu. Rozrywka po raz kolejny pokazuje, że jest dostępna dla każdego.

Czytaj