Innowacyjny zegarek na... palec

Innowacyjny zegarek na... palec Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Czy da się połączyć pierścień z zegarkiem? Otóż tak, a wszystko za sprawą kampanii Indiegogo, która oferuje Ring Clock!

W 2011 roku urządzenie zaprojektowane przez Gusztava Szikszai w ramach konkursu na opracowanie innowacyjnego produktu przykuło znaczną uwagę mediów oraz internautów. Ring Clock to zegarek wyglądem przypominający masywny pierścień. Wykonany został ze stali nierdzewnej, która nie uczula. Jego budowa składa się z trzech części, obracających się oddzielnie od siebie, aby wyświetlić godzinę, minuty i sekundy.

Czas pokazywany jest poprzez wskaźnik podświetlany 144 energooszczędnymi, miniaturowymi diodami LED. Wystarczy go przekręcić na palcu, aby go aktywować. Gadżet zasilany jest przy pomocy specjalnej, bezprzewodowej ładowarki. Jedno ładowanie powinno starczyć użytkownikowi na okres tygodnia. Niestety pierścień ma jedną znaczącą wadę, którą jest trzyletni czas działania niewymienialnej baterii.

Obecnie na stronie producenta Ring Clock’a można kupić już za 349$, czyli około 1230 zł. Nowatorskie urządzenie z pewnością znajdzie pozytywne opinie wśród sympatyków wszelakiej biżuterii. A czy Wy skusicie się na jego zakup?

Komentarze