Najnowsze: Styl życia

Biała laska to już przeżytek?

Coraz częściej można spotkać osoby z żółtą opaską na ramieniu. Powinieneś wiedzieć, że może ona potrzebować Twojej pomocy.

Żółty kolor zazwyczaj kojarzy nam się z ostrzeżeniem. Jest to kolor wyraźny, rzucający się w oczy. Jeśli zobaczysz osobę z żółtą opaską i czarnymi kropkami, podejdź do niej - może potrzebować pomocy.

Czytaj
Jak zabezpieczyć dom w czasie Twojej nieobecności?

Rocznie ponad 7 tysięcy mieszkań oraz domów pada ofiarą włamania i kradzieży. Wiesz, że możesz zniechęcić potencjalnego włamywacza?

Jak ochronić swoje mieszkanie, jeśli nie stać Cię na system alarmowy? Znamy już na to sposób!

Czytaj
Czy Twoje dane są bezpieczne?

28 września z Facebooka wylogowanych zostało 90 milionów użytkowników. Jednak mówi się o zagrożeniu danych prawie 50 milionów osób. Czy to znaczy, że pozostałe 40 milionów wylogowano zapobiegawczo?

"Jeśli Facebook wylogował Cię dziś z Twojego konta w aplikacji mobilnej i przeglądarce na komputerze, to mocno współczujemy: ktoś mógł mieć dostęp do Twojego konta i Twoich prywatnych danych. Facebook właśnie poinformował o dziurze, która od roku pozwalała na nieautoryzowany dostęp do kont użytkowników. I co gorsza, ktoś według Facebooka z tego błędu masowo korzystał" – czytamy na portalu niebezpiecznik.pl.

Czytaj
Pasja harmonijna czy obsesyjna?

Pasję posiada każdy. Od serialu w zaciszu domowym aż po ekstremalne sporty na drugim końcu świata. Nie każdy jednak wie, na jakie dwa rodzaje można je rozróżnić.

Czym jest pasja? Wbrew powszechnej opinii nie ma ona nic wspólnego z zainteresowaniami. Ostatnio pasja stała się bardzo modna, a celem samym w sobie może stać się posiadanie pasji. Jak więc można ją scharakteryzować? Pasja oznacza wielkie zamiłowanie do czegoś, co przynosi nam między innymi poczucie spełnienia, energię, a przede wszystkim, radość.

Czytaj