Pierwszy tom Leksykonu filmów postapokaliptycznych Adama Horowskiego już w przedsprzedaży

Pierwszy tom Leksykonu filmów postapokaliptycznych Adama Horowskiego już w przedsprzedaży Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Zastanawicie się, jak na przestrzeni lat ewoluowała koncepcja ludzkości pozbawionej cywilizacyjnego płaszcza ochronnego, który siłą został odebrany jej przez nawiedzające Ziemię katastrofy? Jak kino utrwalało w naszej świadomości wizję planety zdewastowanej przez wojnę atomową, śmiercionośne wirusy, sztuczną inteligencję czy najeźdźców z kosmosu?

Tom pierwszy leksykonu obejmuje ponad 150 obrazów kinowych, wśród których znajdziecie produkcje popularne, zapomniane perły, arcydzieła i filmy klasy B. Zawarte w nich motywy zostały objaśnione w formie rozbudowanych analiz, esejów, recenzji i komentarzy, które mimo złożoności tematu zostały napisane prostym i przystępnym językiem.

Pierwszy tom Leksykonu filmów postapokaliptycznych dostępny jest w przedsprzedaży – każdy, kto zamówi książkę przed premierą, otrzyma egzemplarz z autografem autora, a ponadto może liczyć na niższą cenę i darmową dostawę. Zamówienia możecie składać pod tym adresem, tam znajdziecie też listę przeanalizowanych w leksykonie filmów i seriali.

Komentarze