HBO życzy wesołego quizowania i szczęśliwego nowego... telewizora!

HBO życzy wesołego quizowania i szczęśliwego nowego... telewizora! Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Daj sobie szansę i spraw sobie prezent na nowy telewizor od HBO GO.

Weź udział w quizie, odpowiedz poprawnie na osiemdziesiąt pytań - dzięki temu zdobędziesz szansę na wiele fantastycznych nagród!

HBO GO organizuje quiz, w którym masz szansę pokazać, że jesteś prawdziwym fanem seriali. Pytania dotyczą aż stu najchętniej seriali w HBO GO w roku 2018. Poprawne odpowiedzi dadzą Ci dużą szansę na wygranie nowego, wypasionego telewizora UHD.

Pytania dotyczą między innymi "Boba Budowniczego", "Rzymu", "Awatara", "Lego friends", "Pory na przygogę". To tylko kilka przykładów, w końcu quiz dotyczy aż stu seriali. Każdy z nich masz szansę obejrzeć dzięki HBO GO. Ku zdziwieniu wielu osób, niektóre z tych pytań dotyczy bajek i seriali dedykowanych dzieciom. Jednak ten serwis VOD dedykuje swoje usługi każdemu, bez względu na wiek.

Pamiętaj, pytań jest aż 80, a tylko wszystkie poprawne odpowiedzi dadzą Ci szanse na niezwykłe nagrody.

Gdy rozwiążesz cały quiz, odpowiedz jeszcze na pytanie: „Jaki jest Twój ulubiony serial HBO GO i dlaczego?”. Podaj też swoje dane, takie, jak imię i nazwisko, adres e-mail oraz kraj zamieszkania.

Warunkiem wzięcia udziały w konkursie jest ukończenie osiemnastego roku życia, oraz akceptacje regulaminu konkursu. 

Konkurs trwa od czternastego grudnia i będzie trwać aż do trzynastego stycznia 2019 roku. Po tym czasie nie będą już przyjmowane żadne odpowiedzi.

Żeby wziąć udział w quizie i zyskać szansę na wygranie nowego telewizora, kliknij TUTAJ

Komentarze