Grudniowe nowości w Netflixie - część 1

Grudniowe nowości w Netflixie - część 1 Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Dobra wiadomość dla fanów Netflixa. W grudniu pojawi się kilka porządnych filmowych premier i nowych, zaskakujących seriali. Wszystko dla użytkowników abonamentu już w następnym miesiącu!

- Dracula.

Trzyodcinkowy mini serial „Dracula” to dzieło współpracy Netflixa z BBC. Za produkcję serialu odpowiadają twórcy „Sherlocka” BBC. Mini serial będzie się składać z trzech półtoragodzinnych części.

- Dolina Przemocy.

Czyli western z „przymrużeniem oka”. Film pojawi się na Netflixie pierwszego grudnia, a w główną rolę wcieli się Ethan Hawke. Film jest z 2016 roku i co ciekawe, kręcony był od 23 czerwca do 26 lipca 2014 roku. To niedługi czas jak na świetną produkcję.

- Mała syrenka.

Pojawi się również pierwszego grudnia. To filmowa wersja bajkowej syrenki, która z miłości do księcia postanowiła stać się człowiekiem. Film jest z tego roku.

- Mowgli Legenda Dżungli

Kolejna adaptacja kochanej przez wielu bajki. Premiera tego tytułu na Netflixie będzie już siódmego grudnia! Tego tytułu nie można pominąć.

- Berlińskie Psy

Berlińskie Psy pozwolą nam zobaczyć berliński półświatek oczami policjantów, którzy badają sprawę morderstwa znanego piłkarza. Również to premierę będzie mieć siódmego grudnia.

Komentarze