BitzBlade 2.0 jako ostatni multitool, który będzie Tobie potrzebny

BitzBlade 2.0 jako ostatni multitool, który będzie Tobie potrzebny Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

StatGear z siedzibą w Brooklynie w Nowym Jorku uruchomiła 16-tą kampanię Kickstarter, aby zwiększyć fundusze potrzebne do produkcji nowego multitoola BitzBlade 2.0.

Wprowadzony do obrotu jako "ostatni multitool, jaki kiedykolwiek będziesz potrzebował", kieszonkowe urządzenie zawiera 26 narzędzi wydane w eleganckim stylu. Obejrzyj poniższy film demonstracyjny, aby dowiedzieć się więcej o nim.

Jako mieszkańcy Ziemi przez wieki ewoluowaliśmy i rozwijaliśmy się w znacznej części dzięki narzędziom, które sami stworzyliśmy. Archeologowie odkryli tak wiele informacji, jak wyglądało życie dawnych ludzi, opierając się na wykopaliskach. W duchu kapsuły Voyager Golden Record w StatGear stworzyliśmy BitzBlade 2.0 jako epicki hołd ludzkiej zdolności, chęci do tworzenia i zdolności do rozwoju.

Chcieliśmy, aby BitzBlade 2.0 był dla Ciebie sporym udogodnieniem, więc zawarliśmy w nim jak najwięcej użytecznych i powszechnie używanych funkcji. Chcemy również, aby nasz produkt był możliwie najłatwiejszy do przenoszenia. Poza tym możesz przecież transportować BitzBlade w dołączonym do zestawu woreczku nylonowym, który poza dla głównego urządzenia znajdzie się w nim miejsce także na inne dodatki.

W 2015 roku uruchomiliśmy pierwszą kampanię BitzBlade na Kickstarter, która miała ponad 700 zwolenników. Zebraliśmy pochlebne komentarze, ale także znalazły się wśród nich słowa krytyki i sugestnie, które wzięliśmy pod uwagę przy nowym designie.

BitzBlade 2.0 jest teraz dostępny za pośrednictwem Kickstarter za jedyne 55 dolarów łącznie z dostawą, która ma się odbyć już w styczniu 2018. Aby poznać pełną specyfikację i więcej informacji, przejdź na oficjalną stronę kampanii Kickstarter za pośrednictwem poniższego przycisku.

Komentarze